Povídky

Pán nočních můr není jediným příběhem, který pochází z mého pera. Nahlédněte do šuplíku, který nabízí povídky jak z vymyšlených světů, tak z toho, který známe.

Paní Marie má fobii z pavouků. Každý den vysává kouty i zákoutí svého domku, aby ty osminohé potvory neměly jedinou šanci se u ní zabydlet.
Jistě, na tom není nic zvláštního.
Dokud ji její strach nedožene...

Má pocit, že ji někdo sleduje. Když jde ulicí, neustále se otáčí, když sedí s kamarádkou v kavárně, za oknem vidí divné pohyby.

Tato má soutěžní povídka (a snad první hororová) na téma "Démoni všedního dne" se v literární soutěži pod záštitou webu Sarden.cz umístila na 10. místě.

Další soutěžní povídkou, která se neumístila, jsou "Stíny zimního večera". V roce 2020 jsem ji zaslala do literární soutěže s názvem Dlouhé zimní večery, kterou pořádalo Nakladatelství BRK.

U Dlouhých zimních večerů jsem se zúčastnila se dvěma povídkami. Druhá z nich, s názvem "Jak vzniká tma", byla vybrána mezi 24 nejlepších mikropovídek, které...

S povídkou "Oběť pro vyšší moc" jsem se v roce 2020 zúčastnila literární soutěže Tovaryši kalamáře, kterou pořádá nakladatelství Gorgona. Tématem byl "Rituál" napsaný humornou formou.